היפנוזה להפסקת עישון


ברוכים הבאים לאתר היפנוזה
אתר היפנוזה מנסה לרכז עבורכם מידע חשוב בתחום ההיפנוזה בצורה קליליה המאפשרת לכל גולש לקרוא ולהחכים בתחום זה הכולל עולם ומלואו

  קישורים באתר
היפנוזה
תאור כללי על נושא ההיפנוזה - מהי היפנוזה , מהו תהליך הטיפול בהיפנוזה, מיהו מהפנט ועוד
 
היפנוזה דיאטה
האם ההיפנוזה יכולה לסייע לנו לרזות? כציד טיפול בהיפנוזה יכול לסייע להרזיה
 
היפנוזה להפסקת עישון
אאיך נגלמים מעישון באמצעות טיפול היפנוזה, מהו תהליך טיפול היפנוזה להפסקת עישון.
 
היפנוזה חרדה
בהתגברות על חרדות ופוביות באמצעות היפנוזה - פחד גבהים, חרדת נטיה,חרדה ממקומות מסויימים, חרדה מבעלי חיים וחרקים.
 
היפנוזה - קטע הומוריסטי
קישור נחמד לסרט מצוייר בתחום ההיפנוזה
 
היפנוזה עצמית
מהי היפנוזה עצמית? האם כל אחד יכול להפנט את עצמו? .
   
  היפנוזה להפסקת עישון

כמה פעמים בחיים של אדם מעשן הוא משתוקק שמישהו יוריד מעליו את התשוקה הבלתי מוסברת הזאת לסיגריות?? המון פעמים! אם החברה שלך אינה מעשנת ריח העשן יפריע לחברים שלך, להורים בכל ביקור בביתם או שהם בביתך, לאישה שכמה שלא תנסה ריח הסיגריות נדבק לבגדים, לגוף, לידיים ולפנים שלך והכי נוגע ללב- שהילד שלך אומר שהוא לא רוצה לחבק אותך כי "אבא אתה מסריח". הרבה מעשנים שנגמלו מודים שהילדים שלהם והרתיעה הטבעית שלהם מריח הסיגריות שהם הדיפו בתקופת העישון שיכנעו אותם יותר מכל השיחות שההורים ערכו להם בגיל ההתבגרות.

אז אתה רוצה לעשן! וניסית וניסית אין ספור שיטות ודרכים להפסיק את העישון הטורדני הזה- אבל עדיין כשאתה רואה סיגריה אתה מרגיש שהיא פשוט קוראת לך בשמך שרק תבוא לעשן אותה... אם אתה מרגיש שזה המכשול העיקרי בפניך ואתה באמת רוצה להפסיק לעשן היפנוזה להפסקת עישון יכולה להיות הפיתרון הכי מתאים עבורך.

  מדוע דווקא שימוש דווקא בהיפנוזה להפסקת עישון?

ההיפנוזה פועלת בשלב הכי רגיש למעשן וזה הראש- הרצון- הכמיהה לסיגריה הבאה. אם המעשן יחליף את האמונות והדעות שלו בנוגע לעישון בכלל ועישון של עצמו יהיה לו קל יותר לעמוד בפיתוי של הסיגריה הבאה כי לא יהיה לו את אלמנט הפיתוי. ההיפנוזה עוזרת לאדם לשנות את האמונות, המחשבות וההרגלים שלו בנוגע לעישון וכך הסיגריה הבאה שיראה לא תפתה אותו כל כך ואפילו תגרום לו לדחיה אם האדם באמת אימץ את האמונות החדשות.

  כיצד עובדת ההיפנוזה להפסקת העישון- ובכלל מהי היפנוזה?

היפנוזה בכלל היא תהליך של חדירה לתת מודע של האדם תוך כדי שהאדם נמצא ברוגע מקסימלי וריכוז פנימי מוגבר, ההיפנוזה אינה מסוכנת והאדם המטופל יכול לבחור לצאת מהתהליך ההיפנוטי בכל שלב בתהליך. היתרון הגדול לתהליך ההיפנוזה להפסקת עישון מעבר לטיפול מודע רגיל הוא שההיפנוזה מאפשרת למטפל להחדיר את המחשבות והדעות החדשות על העישון רמה אחת פנימה- היישר לתוך התת מודע בלי להתקל בכל מיני מנגנוני הגנה של האדם ש"שמים לו רגליים" בכל פעם שהוא רוצה להגמל ומשאירים אותו כשאדם מכור שרק מחכה לסיגריה הבאה שרוצה למרות זאת להגמל והופכים אותו לאדם שמלכתחילה כבר הסיגריה הבאה כבר פחות מעניינת אותו ואפילו מעלה בו רגשות של דחיה.

  האם האפשרות של היפנוזה להפסקת עישון מגובה במחקרים?

המחקרים בעניין לא חד משמעיים אך ישנם מחקרים שהוכיחו שלאורך זמן ההיפנוזה עזרה לגמילה מעישון יותר מאשר שימוש בניקוטין תחליפי לדוגמא ולאורך יותר זמן. מהשוואה לשיטות גמילה עצמיות גילו שיש להיפנוזה מעל 60 אחוזי הצלחה בגמילה מעישון לעומת 5 אחוזים בלבד שניסו להגמל מעישון לבד והצליחו או 25 אחוזים שניסו בעזרת טיפולים שונים אחרים לגמילה.

  מאז למי ניתן לפנות לטיפול יעיל של היפנוזה להפסקת עישון?

חששוב ושוב נזכיר שהיפנוזה חייבת להיעשות על ידי מטפל מוסמך כמו פסיכולוג או רופא, לא כל אדם רשאי לעשות טיפול בהיפנוזה כלשהו וניסיון לא חוקי לעשות תהליך היפנוטי יכול להביא אף למאסר. המטפל המוסמך כאמור חייב מעבר לתעודת הרופא או הפסיכולג שלו להיות בעל רישיון לעסוק היפנוזה מטעם משרד הבריאות. ללא תעודה נוספת זאת כל טיפול בהיפנוזה על ידי רופא או פסיכולוג מומחה ככל שיהיה הוא לא חוקי!

  עוד פרטים על השיטה - השאירו פרטים ונציג של אלן קאר יחזור אליכם בהקדם
  קישורים ממומנים
 
היפנוזה - האתר למידע אודות היפנוזה