היפנוזה להרזיה


ברוכים הבאים לאתר היפנוזה
אתר היפנוזה מנסה לרכז עבורכם מידע חשוב בתחום ההיפנוזה בצורה קליליה המאפשרת לכל גולש לקרוא ולהחכים בתחום זה הכולל עולם ומלואו

  קישורים באתר
היפנוזה
תאור כללי על נושא ההיפנוזה - מהי היפנוזה , מהו תהליך הטיפול בהיפנוזה, מיהו מהפנט ועוד
 
היפנוזה דיאטה
האם ההיפנוזה יכולה לסייע לנו לרזות? כציד טיפול בהיפנוזה יכול לסייע להרזיה
 
היפנוזה להפסקת עישון
אאיך נגלמים מעישון באמצעות טיפול היפנוזה, מהו תהליך טיפול היפנוזה להפסקת עישון.
 
היפנוזה חרדה
בהתגברות על חרדות ופוביות באמצעות היפנוזה - פחד גבהים, חרדת נטיה,חרדה ממקומות מסויימים, חרדה מבעלי חיים וחרקים.
 
היפנוזה - קטע הומוריסטי
קישור נחמד לסרט מצוייר בתחום ההיפנוזה
 
היפנוזה עצמית
מהי היפנוזה עצמית? האם כל אחד יכול להפנט את עצמו? .
   
  היפנוזה דיאטה

אם גם אתם סובלים מעודף משקל המאמר לפניכם עשוי מאד לעניין אתכם, הרי עודף משקל כידוע זה מחלה שבראש, אם האדם יחליט בצורה משמעותית שהוא מעוניין להשיל את העודפים ממשקלו הוא יוכל לעשות זאת ולרוב לאוכלוסיה הבריאה אין מניעה גופנית-רפואית לרדת במשקל. ובכל זאת, לא תמיד זה הולך- האדם חוזר מהדיאטנית לדוגמא חדור מוטיבציה להוריד את כל הקילוגרמים העודפים במשקלו, עובר יום ועוד יום והקשיים נערמים עד שהאדם מתייאש מהדיאטה במקרה האחד או פשוט חוזר לסורו ומעלה את כל מה שירד כבר במשקל במקרה השני. אם ניסיתם כבר להתמיד בדיאטות שונות והרגשתם שהאתגר גדול עליכם יש סיכוי טוב שתתעניינו בכתוב לפניכם.

בשנים האחרונות שתי המילים הללו: היפנוזה - דיאטה הפכו לצמד מילים שהאחת יכולה לעזור לשניה להתרחש ביתר קלות. נסביר למה הכוונה, ההיפנוזה יכולה לעזור למטופל הרוצה לעשות דיאטה להצליח לעשות אותה ביתר קלות ועם התמודדות מקסימלית עם המיכשולים שמאתרים כל אדם בעל נטיה להשמנה.

היפנוזה ודיאטה נעשו פופולריות יותר ויותר במדינת ארה"ב לדוגמא ששם ההשמנה היא מחלה נפוצה ביותר אשר סובלים ממנה כשני שליש מהאוכלוסיה. העיקרון בהיפנוזה ודיאטה הינו שבעזרת תהליך ההיפנוזה המוח לומד לשדר לאדם להתרחק ממאכלים מסויימים ולעזור למערכת העיכול לסיים את פעולתה במהירות לאחר האכילה ובלי השארת "רזרבות" מיותרות בתאי הגוף.

  כיצד ההיפנוזה עובדת ככלי עזר לדיאטה?

אתחילה חשוב להבין שההיפנוזה הינה רק כלי עזר מחשבתי ולא יוצאים מטיפול היפנוטי כאשר המשקל יורד לו באופן פלאי, אם כן מה היתרון הגדול שבה? בהיפנוזה ישנה אפשרות להחדיר באדם המהופנט אמונות ומחשבות על עצמו, על העולם וכן על הגוף שלו עצמו וכמובן שצריך לעסוק בפעילות גופנית סדירה ולשמור על התפריט שניתן לכם.
בעזרת ההיפנוזה ניתן להחדיר באדם מחשבות תומכות דיאטה כמו:
1. רתיעה מסוגי מזון מסויימים המכשילים את האדם בדיאטה- הרי כלל ידוע הוא שאדם אוכל תחילה בעיניים, לכן אם נצמיד לאותם מאכלים תחושות של דחיה ואי רצון לאכול אותם ובאותו הזמן רצון לאכול מאכל רצוי וטוב אחר לדיאטה, כמו ירקות למשל תהיה לנו הקלה במקום הקשה ביותר בדיאטה בו אנו מרגישים שהשוקולד בארון פשוט מחכה שנאכל אותו או הפיצה השכונתית מחכה שנזמין אותה כבר לביקור....
2. לבקש מהגוף להפטר מתאי השומן שהוא אוגר ואוגר... כאילו שעוד שעתיים לא נאכל עוד ארוחה הגונה. הגוף של האדם בנוי בצורה כזאת שהוא אוגר אוטומטית את השומן ומאכסן אותו בתאי הגוף וההיפנוזה עוזרת לגוף להבין שאין הוא צריך בעולם המודרני לשמור את כל הרזרבות האלה וניתן לשחרר.

3. לבקש מהגוף דבר נוסף והוא לעכל את האוכל במהירות האפשרית ולא לתת לו להשאר זמן מיותר, שפעילות המעיים תהיה סדירה ותקינה בלי הפרעות ועיכובי זמן לא הכרחיים.
  כמה זמן אורך טיפול היפנוזה בדיאטה?

על פי רוב כל טיפול היפנוזה אורך כחצי שעה עד ארבעים דקות והטיפול נעשה במהלך חמישה- שישה מפגשים בינהם שבוע עד עשרה ימים הפסקה בין טיפול לטיפול. בכל טיפול המטופל נכנס למצב של טראנס היפנוטי בו מחדירים באדם את האמונות החדשות, עוזרים לו לדבר עם הגוף שלו על מנת להשיל את השומנים המיותרים ולא לאגור אותם לשווא וכן מדברים עם מערכת העיכול שתבצע עיכול בריא ומהיר. בין הפגישות האדם צריך לתרגל את מה שהוטל עליו ובמקרה הצורך לעזור לעצמו להגיע למצב היפנוטי על מנת להתגבר על האתגרים שמציבה הדיאטה וכן להטמיע את האמונות החדשות, לרוב המטופל מקבל דיסק לתירגול לצורך העניין.
חשוב לזכור שהטיפול ההיפנוטי אינו מסוכן, יש אנשים שאינם יכולים להיות ברי היפנוט ויש שמסוגלים להגיע להיפנוט משמעותי ביותר. בכל מקרה גם בזמן ההיפנוזה האדם הוא השולט על התהליך.

חשוב להזכיר שוב ושוב שעל המטפל בהיפנוזה להיות בעל תואר רופא הגוף או רופא הנפש ובעל אישור ורישיון לעסוק בהיפנוזה מטעם משרד הבריאות.

בהצלחה!

  קישורים ממומנים
 
 
היפנוזה - האתר למידע אודות היפנוזה